قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور

درمقاله قیمت انواع سیم و کابل فهمیدیم که تولید سیم و کابل از چه سالی شروع شد و اینکه سیم چیست؟ کابل چیست و همچنین سیم و کابل را به دو دسته سیم و کابل فشارقوی یا سیم و کابل ولتاژ بالا و سیم و کابل فشار ضعیف یا ولتاژ پایین تقسیم بندی کردیم. و در مقاله سیم و کابل خراسان افشارنژاد درباره یک شرکت تولیدکننده سیم و کابل،لیست قیمت سیم و کابل خراسان، لیست قیمت سیم و کابل مشهد انواع محصولات آن صحبت کردیم. حال می خواهیم درباره یک تولید کننده سیم و کابل دیگر صحبت کنیم. شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور. قصد دارم در این مقاله درباره تاسیس این شرکت همچنین لیست قیمت سیم و کابل البرز و انواع محصولات آن صحبت کنیم.

قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور

 

تاسیس سیم و کابل البرز الکتریک نور

وقتی در استان البرز به دنبال یک شرکت تولید کننده سیم و کابل باشید قطعا شرکت سیم و کابل البرز را پیدا خواهید کرد این شرکت جز جدیدترین شرکت تولید کننده سیم و کابل می باشد. وقتی نام از جدید ترین شرکت تولید کننده سیم و کابل درمیان می آید ناخودآگاه ذهن انسان به سمت یک شرکت خام و بی تجربه می رود. اما این موضوع درباره سیم و کابل البرز صدق نمی کند. سیم و کابل البرز در سال ۱۳۸۳ تاسیس شد چیزی از شروع فعالیت سیم و کابل البرز نگذشته بود که موفق به دریافت و اخذ گواهینامه استاندارد ملی از جمهوری اسلامی ایران شد سال ۱۳۸۵ جالب است بدانید برای اخد گواهینامه ملی ایران باید خیلی استاندارد های جهانی را راعایت کرده باشید چون استاندارد ملی ایران هدف گذاری خود را جهانی در نظر گرفته و تا کنون در اکثریت کشور های جهان اعتبار دارد و استاندارد آن مورد ارزیابی قرار می گیرد. اما با تمام زحمت ها و دوندگی ها و تلاش و پشت کار و همچنین یاری خداوند متعال شرکت سیم و کابل البرز در سال ۱۳۸۵ توانست این استاندارد مهم را دریافت کند. یکی از ویژگی های بزرگ این شرکت که سبب رشد و پیشرفت سریع اش در صنعت سیم و کابل شده سرعت عمل بسیار بالا در تولید سیم و کابل است. سیم و کابل البرز اولین محصول خود را تحت عنوان سیم افشان البرز تولید و روانه بازار کرد. بعد از مدت کوتاهی شروع به تولید کابل افشان البرز، کابل نیمه افشان البرز، کابل مفتول البرز، کابل شیلد دار البرز و کابل کواکسیال البرز کرد. سیم و کابل البرز در طی سال ها فعالیت خود در صنعت سیم و کابل روز به روز محصولات خود را افزایش داده و تا کنون بیش از ۱۰۰ نوع کابل باکیفیت و مرغوب تولید می کند. در سال ۱۳۹۳ خود شرکت اعلام کرد که این پیشرفت سریع و چشمگیر تنها به دلیل تجهیزات و ماشین آلات و همچنین آزمایشگاه های بروز و مجهز نیست این شرکت اعلام کرد پیشرفت به دلیل به کارگیری متخصصان مجرب و تیم تحقیقاتی پیشرفته خود است. 

مدت هاست شرکت ها در صنعت های مختلف درتلاش اند تا گواهینامه iso 9001:2008 را اخذ کنند اما این شرکت با گذشت تنها ۵ سال از تاسیس خود موفق به دریافت این گواهینامه استاندارد در سال ۸۸ از کشور نروژ شد و در ادامه توانست در سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت نشان استاندارد از اتحادیه اروپا از کشور انگلستان شد. با توجه به شرایط کنونی اقتصاد ایران که توسط اکثریت کشور های جهان مورد تحریم قرار گرفته است این شرکت مداومت خود را در صنعت سیم و کابل حفظ کرده چرا که کوچک ترین وابستگی به بازار خارجی ندارد در حالی که بزرگترین شرکت های فعال در صنعت های مختلف هنوز میزان قابل توجهی از تولیدات خود را از خارج از ایران وارد می کنند. اگر قرار باشد از یکی از موفق ترین شرکت های تولیدی در صنعت را نام برده شود قطعا شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور خواهد بود. چون علاوه بر ویژگی هایی که از این شرکت بیان شد رمز موفقیت این شرکت استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت است و اینکه در تمام این سال ها رضایت مند مشتری و صداقت با ان را سرلوحه اعداف خود قرار داداه است. در ادامه می خواهم درباره محصولات سیم و کابل البرز صحبت کنم.

فروش سیم و کابل

 

محصولات سیم و کابل البرز

همان طور که بیان شد سیم و کابل البرز محصولات متوعی را در صنعت سیم و کابل تولید می کند مانند سیم افشان البرز، سیم هوایی البرز، کابل جوش البرز، کابل کواکسیال البرز، کابل افشان البرز، کابل برق البرز که در ادامه قصد دارم تک تک این محصولات را توضیح بدم. لازم به ذکر است که بیان کنم تولید کنندگان در این صنعت قیمت محصولات خود را تحت عنوان لیست قیمت تولید کنندگان سیم و کابل وارد بازار می کنند و هر شرکت لیست قیمت مخصوص به خود را دارد که طبیعتا شرکت البرز الکتریک نور قیمت سیم و کابل خود را تحت عنوان لیست قیمت سیم و کابل البرز وارد بازار می کند.

 

cable de acero 38 716 con pvc 7x19 x 300m

 

سیم البرز

وقتی که جریان الکتریسیته را بخواهیم از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنیم باید از سیم استفاده کنیم که سیم و کابل البرز سیم البرز را به همین منظور تولید کرده است. سیم البرز تشکیل شده از یک تکه فلز نازک رسانا که معمولا از جنس آلومینیوم یا مس است. هر کدام از این سیم ها سایز های مختلفی دارد، سایز در صنعت سیم و کابل را اندازه قطر و متر تعیین می کند. طبیعی است قیمت سیم البرز با توجه میزان سایز آن متفاوت است. فلز رسانای مس بهترین جنس فلز برای سیم البرز است چون اولا قابلیت انعطاف پذیری دارد و ثانیا داغ نمی شود. اما امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت مس سیم و کابل البرز فلزی را جایگزین این فلز کرده اند، آلومینیوم. فلز رسانای آلومینیوم بهترین جایگزین برای فلز مس است چون تمامی ویژگی های آن را دارد. یکی از دلایلی که سیم مسی البرز باتوجه به قیمت بالایی که دارد هنوز هم جز پرطرفدارترین سیم ها می باشد مقاومت بالا و گرم نشدن سیم است که سیم آلومینومی البرز این ویژگی را ندارد. حالا که حرف از قیمت سیم مسی البرز و قیمت سیم آلومینیومی شد شما عزیزان می توانید لیست قیمت سیم و کابل البرز را می توانید در بخش لیست قیمت مشاهده کنید هم چنین لیست قیمت تولید کنندگان سیم و کابل دیگر را. سیم البرز زمانی که از قابل انعطاف باشد می شود سیم افشان البرز که معمولا هادی انها از جنس مس است و اگر بخواهید از جریان الکتریکی در هوای باز و یا به عبارتی خارج از ساختمان استفاده مورد نقل و انتقال قرار دهید باید از سیم هوایی البرز استفاده کنید.

 

کابل برق با هادی آلومینومی

 

کابل البرز

سیم و کابل البرز یک محصولی تولید کرده به نام کابل البرز که از تابیده شدن چند سیم و روکش کردن ان به وجود امده است. کابل البرز در انواع مختلفی تولید می شود یکی از انواع کابل مسی البرز و کابل آلومینیومی البرز است. این جنس کابل البرز از نوع سیم آن نشات میگیرد که اگر سیم مورد استفاده از جنس مس باشد تشکیل کابل مسی البرز را می دهد و اگر سیم مورد استفاده از جنس آلومینیوم باشد کابل آلومینیومی البرز. این کابل ها علاوه برجنس به دسته های دیگری هم تقسیم می شوند مثل کابل افشان البرز که معمولا جنس سیم آن از مس است و چون قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد با آن کابل افشان البرزمی گویند. قیمت کابل البرز از هر دسته ای که باشد بر اساس جنس و سایز متفاوت به عنوان مثال قیمت کابل مسی البرز و قیمت کابل افشان از قیمت کابل آلومینیومی البرز بالاتر است. 

 

کابل جوش

 

کابل جوش البرز

یکی دیگر از انواع کابل های تولیدی سیم و کابل البرز کابل جوش البرز یا به عبارتی کابل جوشکاری البرز است. زمانی که بخواهیم موادی مانند فلز، سرامیک، پلیمر، کامپوزیت را به طور دائم به هم متصل کنیم از جوشکاری استفاده می کنیم. کابل جوش البرز جزءاصلی ترین تجهیزات برای جوشکاری است. چراکه با استفاده از کابل جوش البرز می توان شدت جریان را از ماشین به انبر های جوشکاری هدایت کرد. قیمت کابل جوش البرز یا قیمت کابل جوشکاری البرز بنا به کیفیت و سایز آن متفاوت است. برای مشاهده لیست قیمت سیم و کابل البرز می توانید وارد بخش لیست قیمت سیم و کابل البرز شوید ولیست قیمت تولید کنندگان سیم و کابل دیگر ار مشاهده کنید.

کابل کواکسیال

 

کابل کواکسیال البرز

کی دیگر از انواع کابل برق البرز، کابل کواکسیال البرز است. کابل کواکسیال البرز یک راسانای داخلی است که عایق انعطاف پذیری دارد و روی این عایق یک لایه رسانای نازک بافته شده است. کاربرد کابل کواکسیال بیشتر برای آنتن است. قیمت کابل کواکسیال البرز از بقیه کابل ها مناسب تر است. برای مشاهده لیست قیمت سیم و کابل البرز می توانید به لیست قیمت مراجه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *