قیمت سیم و کابل خراسان (افشار نژاد)

درمقاله قیمت انواع سیم و کابل فهمیدیم که تولید سیم و کابل از چه سالی شروع شد و اینکه سیم چیست؟ کابل چیست و همچنین سیم و کابل را به دو دسته سیم و کابل فشارقوی یا سیم و کابل ولتاژ بالا و سیم و کابل فشار ضعیف یا ولتاژ پایین تقسیم بندی کردیم. حال می خواهیم درباره یک شرکت تولیدکننده سیم و کابل،لیست قیمت سیم و کابل خراسان، لیست قیمت سیم و کابل مشهد انواع محصولات آن صحبت کنیم شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد.

قیمت سیم و کابل خراسان (افشار نژاد)

تاسیس شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

سال ها قبل از دهه چهل شخصی در کوچه پس کوچه های خیابان لاله زار مشغول تهیه و توزیع لوازم برقی است. او هدف دارد او به دنبال موفقیت است او می داند تنها با تلاش و پشت کار که نتیجه نهایی یعنی موفقیت حاصل می شود. او ابتدا از مغازه های خرده فروشی و انهایی که فروش کمی دارند یا به عبارتی شریک های تجاری ضعیفی هستند شروع به فروش لوازم برقی و لوازم خانگی کرد. او شخص علی افشارنژاد بود. افشارنژاد پس از مدتی در لاله زار به شهرت در حیطه کاری خود که فروش لوازم خانگی و لوازم برقی بود رسید. افشارنژاد بعد از رشد چشمگیری که در تهران شد تصمیم گرفت کار خود را گسترش دهد، پس وارد شهر خراسان شد. وی تا سال های سال در تهران و در مشهد کار خود را ادامه داد تا اینکه در اوسط دهه ۴۰ خورشیدی تصمیم میگرد کار جدیدی انجام دهد که با کار فعلی اش بسیار مطابقت دارد او فهمید که ایران با کمبود تولیدکنندگان سیم و کابل مواجه است این کمبود به ویژه در بازار هایی مانند بازار سیم و کابل تهران، سیم و کابل مشهد و به خصوص سیم و کابل خراسان به چشم می آید. افشارنژاد درسال ۱۳۴۵ خورشیدی تصمیم گرفت یک شرکت تولید سیم و کابل در مشهد تاسیس کند. این شرکت تحت عنوان شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد به ثبت رسیده است.علی افشارنژاد پس از چند سال که از تاسیس شرکت سیم و کابل خراسان می گذشت به دیدار حق شتافت. مرحوم علی افشارنژاد فروش سیم و کابل خراسان را در مشهد ابتدا آغاز کرد و سپس فروش سیم و کابل مشهد یا همان سیم و کابل خراسان را در تهران ادامه داد و با بسیار شرکت های فروش سیم و کابل مانند فرشیدکابل و شرکت های دیگر که در زمینه فروش سیم و کابل فعالیت داشتند به توزیع و همکاری پرداخت. از آن سال ها تاکنون سیم و کابل مشهد یا همان سیم و کابل خراسان افشارنژاد به موفقیت های زیادی در صنعت سیم و کابل رسیده است که در ادامه به آنها خواهم پرداخت.

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

محصولات سیم و کابل خراسان

همان طور که بیان شد این شرکت در سال ۱۳۴۵ تاسیس شد این شرکت از آن سال تا کنون سیم و کابل های بسیاری تولید کرده است مانند تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف خراسان، سیم و کابل ساختمانی خراسان، کابل افشان خراسان، کابل کنترل خراسان، کابل برق خراسان با عایق pvc و با عایق xlpe، سیم خودرو کابل شیلد دار خرسان مسلح و غیر مسلح، کانسنتریک ابزار دقیق مشهد، کابل ایفونی مشهد که قصد دارم در ادامه به معرفی تک تک این محصولات از شرکت سیم و کابل خراسان بپردازم.

سیم و کابل خراسان

سیم خراسان

سیم و کابل خراسان محصولی را تولید کرد برای زمانی که بخواهیم یک جریان الکتریکی را از یک مکان به مکان دیگر انتقال دهیم. به نام سیم خراسان. سیم خراسان  قطعه نازک فلزی که این قطعه فلزی از جنس آلومینیوم یا از جنس مس است که بر اساس احتیاج ما قطر و متر متفاوتی دارد. که این ها سایز سیم خراسان را مشخص می کند و به طبع قیمت سیم خراسان بنابه سایز سیم خراسان متفاوت است. مس بهترین رسانا برای انتقال جریان الکتریکی است و  قیمت سیم مسی به دلیل بالارفتن مس گران تر از سیم هایی از جنس دیگر است بنابراین قیمت سیم خراسان مسی از سایر سیم های خراسان بالاتراست. اما متخصصان سیم و کابل مشهد برای این فلز گران قیمت جایگزینی پیدا کردند که بهترین فلز جایگزین می تواند باشد و آن هم فلز آلومینیوم است. قیمت سیم خراسان آلومینیومی با توجه به اینکه اکثر ویژگی های مس را دارد اما از فلز مس پایین تر است. یکی از دلایلی که قیمت سیم خراسان مسی هنوز هم باتوجه به گران تر بودن جز سیم های پر طرفدار است این است که سیم خراسان آلومینیومی زودتر گرم می شود. لازم به ذکر است که هر کدام از تولید کنندگان سیم و کابل لیست قیمت های مفاوتی دارند لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد تحت عنوان لیست قیمت سیم و کابل مشهد هم شناخته شده است و  شما عزیزان می توانید لیست قیمت سیم و کابل خراسان را در بخش لیست قیمت مشاهده کنید.

کابل برق با هادی مسی

کابل خراسان

یکی دیگر از محصولات سیم و کابل خراسان، کابل مسی و آلومینیومی خراسان است. کابل خراسان از به هم پیوستن یا به عبارتی تاباندن چند سیم تشکیل شده است که روی آن ها یک روکش و عایق پلاستیکی کشیده می شود. این سیم ها اگر از جنس مس باشند تشکیل کابل مسی خراسان  را می دهند و اگر از جنس آلومینیوم باشند تشکیل دهنده کابل آلومینیومی خراسان  هستند. کابل خراسان در انواع مختلفی تهیه و تولید می شود. یکی از انواع کابل آلومینیومی خراسان کابل آلومینیومی خراسان با عایق PVC و کابل آلومینیومی خراسان با عایق xlpe است. همان طور که قبلا گفتیم قیمت مس بسیار بالاتر از قیمت آلومینیوم است.بنابراین قیمت کابل مسی خراسان  بالاتر قیمت کابل آلومینیومی خراسان  است. هرشرکت قیمت محصولات خود را تحت عنوان لیست قیمت تولید کنندگان سیم و کابل اعلام می کند که شرکت افشار نژاد تحت عنوان لیست قیمت سیم و کابل خراسان و یا لیست قیمت سیم و کابل مشهد قیمت محصولات را اعلام می کند.

کابل برق با هادی آلومینومی

کابل افشان خراسان

کابل افشان خراسان کابلی است که فلز آن از جنس مس است و قابلیت انعطاف پذیری دارد. معمولا عایق کابل افشان خراسان از نوع PVC است و برای فضا های باز، زیر خاک، داخل ساختمان و حتی درون آب مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت کابل افشان خراسان بسته به سایز آن تفاوت همان طور که قبلا گفته شده بود می توانید قیمت کابل افشان را در بخش لیست قیمت سیم و کابل خراسان (لیست قیمت سیم و کابل مشهد) مشاهده کنید.

کابل فشار ضعیف خراسان

کابل فشار ضعیف خراسان برای انتقال الکتریسته برای مکان هایی که نیاز به کابل هایی با ولتاژپایین دارند مورد استفاده قرار می گیرد مانند ایستگاه قدرت، سیستم روشنایی، تاسیسات داخلی و خارجی به صورت دفن در زمین یا داخل کانال. مجددا برای مشاهده لیست قیمت کابل فشار ضعیف خراسان به بخش لیست قیمت سیم و کابل خراسان (لیست قیمت سیم و کابل مشهد) مراجعه نمایید.

کابل کنترل خراسان

کابل کنترل خراسان را زمانی که بخواهند سیگنالی را به از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنند استفاده می کنند و این سیگنال ها میتوانند آنالوگ و یا دیجیتال باشند. کار بیشتر کابل کنترل خراسان حفاظت، کنترل و اندازه گیری جریان، توان، انرژی و … است. کابل کنترل خراسان را به نام کابل فرمان خراسان هم نیز می شناسند. کابل کنترل خراسان از نوع ولتاژ پایین و یا فشار ضعیف است چرا که دقت عملکرد آن بیشتر است. برای مشاهده قیمت کابل کنترل خراسان می توانید به بخش لیست قیمت سیم و کابل خراسان (لیست قیمت سیم و کابل مشهد) مراجعه نمایید.

کابل شیلد دار خرسان

شیلد کابل برق خراسان می تواند از جنس مس یا آلومینیوم باشد. دلیل شیلدار کردن کابل برق خراسان محافظت از اطلاعات موجود در کابل در برابر اختلال های الکتریکی و مکانیکی است. اگر کابل برق خراسان شیلد دار نباشد زمانی که در مجاورت نویز های الکتریکی قرار میگیرند سیگنال های دریافتی ممکن است دارای خطا باشند. قیمت کابل برق خراسان بنابه نوع شیلد و سیم متفاوت است برای مشاهده قیمت کابل شیلد دار خراسان می توانید به بخش لیست قیمت سیم و کابل خراسان (لیست قیمت سیم و کابل مشهد) مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *